קטגוריות ראשיות

 

חידוש למגרשי כדורסל וטניס

 

מגרש הכדורסל שלכם זקוק לשיפוץ קל? מעוניינים בשירותי חידוש למגרשי כדורסל ישנים? הגעתם לעמוד הנכון! חברת בש-גל מתמחה בשירותי חידוש למגרשי כדורסל וטניס הכוללים מגוון שירותים שיהפכו את המגרש שלכם לשיחת היום! החל משירותי ציפוי אקרילי, דרך מילוי סדקים וחורים, ועד לסימון מגרשים, אנו נעשה הכול שהמגרש שלכם ייראה חדש, נוצץ ומבריק!

ציפוי אקרילי

 

 

מגרשי ספורט נועדו לספוג מכות ולרכך צעדים, דריכה ונפילות. באמצעות ציפוי אקרילי אתם לא רק מגנים על המשטח עצמו, אלא גם מרככים את משטח מגרש הכדורסל שלכם. במסגרת שירותי חידוש למגרשי כדורסל, אנו נבצע עבורכם עבודת ציפוי אקרילי למשטח המדובר בדיוק בצבע ובגוון שתבחרו. הצביעה עצמה מתבצעת במספר שכבות ומספר שלבי עבודה, וכוללת שלב סופי של איטום וסגירה של הצבע בצורה הרמטית כך שתקטין את הסיכוי להופעה של סדקים חדשים אחרי זמן קצר.

מילוי סדקים

 

כל משטח מתבלה בסופו של דבר, במיוחד משטחי ספורט החשופים לשמש וסופגים מכות וזעזועים רבים. אם במגרש הכדורסל שלכם נוצרו סדקים שזקוקים למילוי, לנו יש את החומרים האיכותיים ביותר לביצוע העבודה ואת אנשי המקצוע המיומנים ביותר שיוכלו להפוך כל סדק להמשך ישיר של המגרש עצמו. מילוי הסדקים מתבצע לפני שלב הציפוי עצמו ונועד ליישר את המשטח לכדי יחידה אחת חלקה.

 

שיפוץ מגרש טניס

 

סימון מגרשי טניס וכדורסל

 

במסגרת שירותי חידוש למגרשי כדורסל וטניס, אנו מבצעים סימון מגרשים לפי התקנים הספורטיביים העולמיים. מגרש סטנדרטי הוא לא דבר רחוק כל כך מהישג ידכם, ואתם יכולים להיות בטוחים שעם השירותים המקצועיים שלנו לא תצטרכו ללכת רחוק מדי כדי להשיג את מה שאתם צריכים. עם המכונות המתאימות, אנשי המקצוע המנוסים והסטנדרטים העולמיים שבהם אנו מקפידים לעמוד, אנו מספקים לכם את השירות הנבחר שאותו אתם צריכים ומחדשים כל מגרש בכל תצורה שהיא.

 

אם אתם זקוקים לשירותי חידוש למגרשי כדורסל באיכות לא מתפשרת ובמחיר הוגן וסביר,

 

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו לחברת בש-גל לטלפון שמספרו 03-6156700 ולדבר עם אנשי השירות המקצועיים שלנו שישמחו לעזור לכם בכל פנייה ובקשה.